Maarn

Modern comfort in een natuurlijke omgeving Welkom in uw rustige oase in Maarn, gelegen op het weelderige Resort De Utrechtse Heuvelrug. Dit stijlvolle, vrijstaande chalet voor vier personen combineert moderne voorzieningen met de charme van de natuur. Grote ramen baden in het daglicht in de woonkamer, wat zorgt voor een lichte en uitnodigende ruimte. Bereid uw maaltijden in de volledig uitgeruste keuken – compleet met vaatwasser en magnetron – en kom tot rust in een van de twee knusse slaapkamers met zachte boxspringbedden. De moderne badkamer met douche en toilet draagt bij aan de comfortabele uitstraling van het chalet. Natuur, wandelpaden en huisdiervriendelijke avonturen Omringd door de schilderachtige schoonheid van Nationaal Park De Utrechtse Heuvelrug, is dit chalet perfect voor buitenliefhebbers – en hun harige vrienden. Honden zijn welkom en zullen genieten van de lokale huisdiervriendelijke wandelpaden door bospaden en open heidevelden. Op slechts enkele minuten afstand ligt het "Hondenbos" in Leersum, een paradijs voor honden zonder leiband, terwijl het nabijgelegen Laarsenbergpad rustige wandelingen biedt met uw viervoeter. Ontspan na uw verkenningstochten op het privéterras met een kopje koffie of een goed boek. Verken, eet & geniet van de regio Maarn is een charmant dorp met leuke cafés en restaurants in de buurt, zoals De Pannenkoekenbakker of Restaurant 't Vosje – veel met een terras waar huisdieren welkom zijn. Of u nu op zoek bent naar een rustig toevluchtsoord of een actieve vakantie met uw hond aan uw zijde, dit chalet biedt u een onvergetelijk verblijf in een van de mooiste groene regio's van Nederland.

Lees meer

Juist daarom kiest u voor Villaspot!

Laagste prijsgarantie
(100% onafhankelijk)

Zorgeloos en veilig
online boeken

30.000+ vakantiehuizen van gerenommeerde aanbieders

200.000+ beoordelingen over onze vakantiehuizen

Huisindeling

Oppervlakte huis: 50 m2

Parterre
  • Parterre
  • Woonkamer
  • TV
  • Open keuken
  • Waterkoker
  • Koffiezetapparaat (filtermaling)
  • Magnetron
  • Afwasmachine
  • Koel-/vriescombinatie
  • Slaapkamer
  • 2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden
  • Slaapkamer
  • Stapelbed of 2x1 pers. bedden
  • Badkamer
  • Douche
  • Wastafel
  • Toilet
Algemeen
  • Algemeen
  • Verwarming
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Zwembad

Reviews

8.5 Dit huis heeft 14 reviews

reviews_man

Dhr Lonterman

Verblijfsduur: 2024-05-25 - 2024-06-08

Het huisje en het park zijn prima. Wat enorm tegenvalt is dat men vlakbij(50 meter bij ons vandaan nieuwe huizen aan het plaatsen zijn. We zitten hierdoor niet alleen in de herrie maar wat erger is constant in de uitlaatgassen van verouderd materieel, dat blauwe uitlaatgassen uitspuugt

reviews_man

Dhr Martijn

Verblijfsduur: 2023-12-21 - 2023-12-29

Geen fijne ervaring vanwege muizen. Mooie omgeving en leuk huis

reviews_man

Dhr Molenberghs

Verblijfsduur: 2023-10-31 - 2023-11-05

Leuk en net huisje met alle faciliteiten aanwezig. 2 de slaapkamer is wel te klein voor 2 volwassenen. En regen hoor je hard op het dak.

reviews_man

Dhr Smans

Verblijfsduur: 2023-10-02 - 2023-10-06

Belvilla heeft een vreselijke service verleend; we zouden een doorlopend verblijf in een vakantiehuis krijgen, maar moesten uiteindelijk drie keer verhuizen. Ze willen gewoon naar de cel gaan en geven niets om klanttevredenheid.

reviews_man

Dhr Krijgsman

Verblijfsduur: 2023-08-23 - 2023-08-27

Mooi vakantiepark, groen, rustig en mooi zwembad voor de kinderen. Modern chalet met goede beddem, internet en nieuw meubilair.

reviews_vrouw

Dhr Manrho

Verblijfsduur: 2023-07-26 - 2023-08-08

Comfortabel en goed uitgerust chalet, Het hoogtepunt voor ons was de vredige sfeer, Het was perfect om te ontspannen na een drukke dag met het verkennen van de lokale bezienswaardigheden, De nabijgelegen eetgelegenheden waren ook een aangename verrassing

reviews_vrouw

Dhr Willems

Verblijfsduur: 2022-09-02 - 2022-09-09

Mooi ruim huisje. Ook voldoende kastruimte. Mooie afwisselende begroeiing rond het huisje.De tuin zag er keurig onderhouden uit. Er zijn veel wandelingen in de buurt en ook veel geanimeerde plaatsen in de buurt zoals Doorn, Amerongen en Wijk bij Duurstede. Echt een aanrader

reviews_vrouw

Dhr Jaffuel

Verblijfsduur: 2022-07-15 - 2022-07-29

Fantastische plek, veel groen, zeer rustige plek, geweldige ontvangst, zeer aangenaam zwembad, uitzonderlijk comfort, We hebben een heerlijke vakantie gehad!

reviews_vrouw

Mevr DESCHAMPS COLONVAL

Verblijfsduur: 2022-04-04 - 2022-04-11

De accommodaties zijn zeer comfortabel en mooi ingericht, misschien een beetje dichter bij elkaar

reviews_vrouw

Dhr Blankestijn

Verblijfsduur: 2022-03-20 - 2022-03-30

We hebben een geweldig verblijf gehad in het moderne chalet in Maarn! De grote ramen maakten de woonruimte echt helder, en de tuin was perfect om te ontspannen, De keuken was goed uitgerust, en een vaatwasser maakte opruimen na onze maaltijden een fluitje van een cent, Het ligt ook handig dichtbij de Utrechtse Heuvelrug, wat geweldig was voor onze dagelijkse wandelingen, Het enige nadeel was wat bougeluiden gedurende de dag, maar over het algemeen heeft dat onze plezier niet verminderd, Zeker een aanrader voor een vredige vakantie!

reviews_man

Dhr Hofman

Verblijfsduur: 2021-12-03 - 2021-12-10

Aankomst was prima geregeld. Het huisje was keurig schoongemaakt. Alles werkte. Wat wel voor verbetering vatbaar is, is de communicatie via email. Ik ontving vrijwel elke dag een email van of Belvilla of van Europarcs, waarbij de informatie niet eenduidig was. De tijd van sleutel afhalen varieerde en het te betalen bedrag ook. Dat zorgt voor verwarring. Voorst was het enkele ochtenden behoorlijk luidruchtig vanwege allerlei werkzaamheden vlakbij het huisje. Machines, vrachtwagens etc. zorgden voor onnodig lawaai. Tenslotte zou het park ietwat meer verlichting mogen hebben, want bij aankomst in de avond is het wel erg donker.

reviews_vrouw

Dhr Klooster

Verblijfsduur: 2021-11-24 - 2021-12-06

We hebben echt genoten van ons verblijf in het chalet, De keuken was goed uitgerust, wat het koken van maaltijden een makkie maakte, En een vaatwasser? Een echte game changer! Het gebied is gewoon prachtig, omgeven door natuur, Zeker aanbevelenswaardig voor een rustige vakantie

reviews_vrouw

Dhr Zanting

Verblijfsduur: 2021-06-04 - 2021-06-11

Inchecken ging goed, erg lekkere koffie bij de receptie. Een mooi volledig ingericht en schoon vakantiehuis. Mooie omgeving, perfect om te fietsen.

reviews_vrouw

Mevr Sarlemijn

Verblijfsduur: 2021-04-19 - 2021-04-23

Huisje is prima. weinig privacy. De huisjes staan te dicht bij elkaar

Vakantiepark Resort De Utrechtse Heuvelrug

Faciliteiten:

  • Kinderbad
  • Overdekt zwembad
  • Fietsverhuur
  • Sportveld(en)
  • Speeltuin
  • Receptie
  • Internettoegang
  • Parkeerplaats
  • Restaurant
  • Afhaalrestaurant
  • Animatieteam
Alle beschikbare vakantiehuizen op dit park
Huiscode: VLS - 1427785