Grouw
Deze bijzondere watervilla ligt midden in het prachtige natuurgebied genaamd de Wijde Ee en beschikt over een eigen sauna met uitzicht over het water. Let op! Deze woning is alleen per boot te bereiken. Het is mogelijk om (tegen betaling) bij één van de vele verhuurorganisaties een bootje te reserveren.
Deze unieke woning ligt midden in het water van natuurgebied de Wijde Ee. Er mag gezegd worden dat deze woning zeer rustig is gelegen. Vanuit de woning kijkt u prachtig uit over het water. U beschikt over een ruime woonkamer met een gezellige gashaard, een luxe en zeer complete keuken en een heerlijke eigen sauna. Dankzij de hoge ramen van grond tot plafond heeft u vanuit bijna alle vertrekken een adembenemend uitzicht. Indien u met twee families wenst te verblijven is dat ook mogelijk. Naast deze watervilla ligt nog een andere watervilla welke over de zelfde luxe beschikt en is net als deze villa ook voor 6 personen geschikt.
De prachtige omgeving bestaat uit prachtige natuurgebieden en is rijk aan schitterende meren, kanalen en vaarten. Deze omgeving is ideaal te ontdekken per boot.
Deze bijzondere watervilla ligt midden in het prachtige natuurgebied genaamd de Wijde Ee en beschikt over een eigen sauna met uitzicht over het water. Let op! Deze woning is alleen per boot te bereiken. Het is mogelijk om (tegen betaling) bij één van de vele verhuurorganisaties een bootje te reserveren.
Deze unieke woning ligt midden in het water van natuurgebied de Wijde Ee. Er mag gezegd worden dat deze woning zeer rustig is gelegen. Vanuit de woning kijkt u prachtig uit over het water. U beschikt over een ruime woonkamer met een gezellige gashaard, een luxe en zeer complete keuken en een heerlijke eigen sauna. Dankzij de hoge ramen van grond tot plafond heeft u vanuit bijna alle vertrekken een adembenemend uitzicht. Indien u met twee families wenst te verblijven is dat ook mogelijk. Naast deze watervilla ligt nog een andere watervilla welke over de zelfde luxe beschikt en is net als deze villa ook voor 6 personen geschikt.
De prachtige omgeving bestaat uit prachtige natuurgebieden en is rijk aan schitterende meren, kanalen en vaarten. Deze omgeving is ideaal te ontdekken per boot.
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Dhr Gillissen
Verblijfsduur: 2023-10-14 - 2023-10-21Een hele mooie en bijzondere plek. Als je van eenzaamheid houdt en deze kunt tolereren, dan ben je hier aan het juiste adres. Een verzorgde watervilla, prachtig ingericht en voorzien van alles wat u nodig heeft. Zelfs als het eenzaam is, kun je vanaf hier per boot het landschap verkennen en ervan genieten. Leeuwarden en Sneek zijn niet ver. Dagtochten kunnen echter ook per boot worden gemaakt. Wij zijn er nu twee keer geweest en komen zeker graag nog eens terug.
Dhr Kläsi
Verblijfsduur: 2022-10-01 - 2022-10-08Zo hadden we het ons voorgesteld
Dhr Romeijn
Verblijfsduur: 2022-07-16 - 2022-07-23Een geweldig huis, zoals op de foto's te zien is. Genoten van rust, natuur en ruimte. Huis is van alle gemakken voorzien. Nadeel, dat dit huis via BelVilla te huur staat en met hun erg moeilijk contact te krijgen is en er ook niet adequaat gereageerd wordt. Klantonvriendelijke organisatie.
Dhr Dobbenberg
Verblijfsduur: 2022-07-02 - 2022-07-09Heerlijke week op een unieke plek: Nederland is mooi!
Dhr De Jongh
Verblijfsduur: 2022-06-18 - 2022-06-25Permanent genieten van het fantastische panorama uitzicht en rust. Zalig.
Dhr Van Schaik
Verblijfsduur: 2022-04-02 - 2022-04-09Prachtige locatie als je je van water en Nederlands polderlandschap houdt. Dat je er alleen per boor kunt komen geeft het een leuk accent. Zeilen, zwemmen, vissen of gewoon relaxen: alles kan. Het huis zelf is van heel veel gemakken voorzien. De dagelijkse gebruiksmiddelen zijn veelal op voorraad. De sauna is voor mij de kers op de taart in deze winderige en regenachtige aprildagen. Als je van luxe en wijsheid houdt is deze locatie GENIETEN.
Dhr Internet Professionals
Verblijfsduur: 2021-08-14 - 2021-08-21Fantastische locatie met een goed en prettig ontvangst. De watervilla is van alle gemakken voorzien en heeft een hoog afwerkingsniveau. Ook bij minder weer een bijzondere plek.
Mevr Bernhold
Verblijfsduur: 2021-07-31 - 2021-08-07Prachtig uitzicht, rustige ligging. We hebben heerlijke dagen doorgebracht. Sommige items waren defect. Kopjes, glazen, kraan op de gootsteen. Stoel op het terras. We waren verbaasd over de kleine dingen. Al het andere was uitzonderlijk goed. Bedankt
Mevr Van der Horst
Verblijfsduur: 2021-05-08 - 2021-05-15We zitten momenteel halverwege onze vakantieweek in de Blauwe Reiger. Wij vinden het fantastisch, het is heeeeel rustig. We hebben een boot gehuurd bij Anja in Grou, 20-30 minuten varen hier vandaan. Realiseer je dat je echt alleen de boot als vervoermiddel hebt hier, voor ons een fijne ervaring. Enig jammere vind ik persoonlijk dat we niet vanaf het huis wandelingen of hardlooprondjes kunnen doen. De prachtige uitzichten, zonsondergangen, vogels, reeën, natuur, rust maken dat helemaal goed. We hebben vooraf goed contact met de beheerder, zijn prima ontvangen en het huis is keurig netjes en ruim voorzien van alles wat je nodig hebt.
Dhr Broek
Verblijfsduur: 2021-05-01 - 2021-05-08Unieke locatie voor natuurliefhebbers en zeilers!
Dhr Spijkerman
Verblijfsduur: 2020-09-05 - 2020-09-12Super goed ontvangen en alles goed verzorgd ð Heerlijk genoten van de omgeving . Tot volgend jaar ð
Dhr Grabowsky
Verblijfsduur: 2020-08-29 - 2020-09-05Leuke ontvangst door de administratie / huishoudster. Fantastische locatie, zeer moderne stijl. Gewoon een waterpaleis! Echte sauna tot 110 graden, voor Friese begrippen helder water in de haven om in te zwemmen.
Dhr Dobbenberg
Verblijfsduur: 2020-08-08 - 2020-08-15Prima ontvangst, prima schoon, goede uitleg.
Mevr Postma
Verblijfsduur: 2019-07-13 - 2019-07-20Aankomst prima; maar de 2 dagen die daarop volgden niet goed! Kachel en waterleiding waren uitgezet en beschrijving hiervan was onvindbaar. Hier hebben we eerste 2 dagen wel problemen mee gehad en de kachel was de eerste dagen echt nodig en die deed het niet, ook niet na de juiste instructies die we hebben gekregen van begeleidster en van de huiseigenaar. Dus de eerste 2 dagen waren niet leuk door t geregel / gebel etc over de kachel.
Dhr Rieken
Verblijfsduur: 2018-09-22 - 2018-09-29De omgeving, de ark .....echt het is daar zo TOP
Dhr Roggenberg
Verblijfsduur: 2018-06-23 - 2018-07-07Een heel mooi vakantiehuis op een unieke locatie, het huis is modern en goed ingericht. Bij de voltooiing voelde iemand er waarschijnlijk niet meer aan -) Lampen op plafonds en muren ontbreken. De slaapkamers in de kelder hebben alleen dakramen die alleen kunnen worden gekanteld, maar voor het overige is het huis een droom. Midden in het vaargebied van Friesland.Anlegen per boot op een eigen steiger voor de keuken is al een bijzondere ervaring, maar bij slecht weer kan winkelen ook een uitdaging zijn.
Dhr Knottnerus
Verblijfsduur: 2018-05-05 - 2018-05-12Een unieke plek in Nederland.
Mevr Meuli Berentsen
Verblijfsduur: 2017-12-30 - 2018-01-06Pauline, de manager nam ons mee naar het huis en we zijn goed betreut.Die accommodatie was geweldig en precies zoals het werd beschreven. Er was niets ontbreekt! En de omgeving is hemels.
Dhr Bürner
Verblijfsduur: 2017-08-26 - 2017-09-09Zeer mooie receptie, ondanks de vertraging. Class accommodatie in totaal rustige en ontspannen omgeving
Dhr Rieken
Verblijfsduur: 2017-09-16 - 2017-09-23Dit is voor herhaling vatbaar, echt TOP
Dhr Ott
Verblijfsduur: 2017-07-29 - 2017-08-12Aankomst uit het boekje
Dhr De jonge
Verblijfsduur: 2017-07-08 - 2017-07-15Het bereiken van deze prachtige watwr villa is alleen per boot. Die mioet jezelf nog organiseren/huren. En als je er met meerdere mensen verblijft heb je eigen twee boten nodig. Met 2 boten kan je leuk combineren. Je kan om de woonboot ongeveer 300 meter wandelen maar dat is eigenlijk op terrein van anderen. Het aantal zitplaatsen in woonkamer zou ook makkelijk meer kunnen zijn. De verlichting in de woonkamer is ook echt onvoldoende. Konden niet lezen bij zo weinig licht. Het uitzicht rondom en sanitair en sauna is prachtig. Heel fraai. Keuken goed. Kortom een prachtige week gehad met aan de ene kant vrijheid, stilte en aan de andere kant gevoel van vastzitten op een eiland met heel veel vogels.
Mevr Mertsveld
Verblijfsduur: 2016-09-03 - 2016-09-10Super vriendelijk onthaal, leuke originele locatie met alle comfort die je maar wenst, het was een top vakantie !
Dhr Weerdenburg
Verblijfsduur: 2015-08-08 - 2015-08-14Een zeer mooie watervilla in een prachtige omgeving. Genieten van de omgeving, de stilte en het varen, maar zeker ook genieten van de watervilla met luxe keuken, badkamers en alle ruimte om de villa heen.
Dhr Van Mechelen
Verblijfsduur: 2015-07-11 - 2015-07-17Prachtig huis - prachtige ligging en omgeving heerlijke vakantie ook al was het weer wat minder zeer de moeite
Dhr Alfter
Verblijfsduur: 2015-06-06 - 2015-06-12Het huis is Fantastisch mooi, omringd door weilanden, water en vogels. Het is zeer smaakvol ingericht en modern, met alles wat je kunt de vogels en de boten te observeren en 's avonds de belangrijke grote Sonnenuntergang.Ganz is om een ââboot te huren, omdat een grote beweging om de kanalen braucht.Tagsüber kann.Erholung Pur