Andijk

De ruime villa is van alle gemakken voorzien en ideaal voor gezinnen met jonge kinderen. De villa is geschikt voor maximaal vijf volwassenen, twee kinderen tot 12 jaar en een baby tot 2 jaar. De villa beschikt over 2 slaapkamers met 2 eenpersoons boxspringbedden, 1 slaapkamer met stapelbed, 1 slaapkamer met eenpersoons boxspringbed en 1 extra bed (exclusief bedlinnen). Er is alles aan gedaan om uw verblijf zo comfortabel mogelijk te maken. Dit blijkt uit de aanwezigheid van een wasmachine en droger, een bolderkar, commode, uiteraard een kinderbed en -stoel en veiligheidshekje. De accommodatie beschikt ook over een ruime tuin, vrijwel alle huizen aan het water zijn omheind. Zodat de kinderen veilig in de tuin kunnen spelen. Zo kan iedereen genieten van de welverdiende ontspanning.

Lees meer

Juist daarom kiest u voor Villaspot!

Laagste prijsgarantie
(100% onafhankelijk)

Zorgeloos en veilig
online boeken

30.000+ vakantiehuizen van gerenommeerde aanbieders

200.000+ beoordelingen over onze vakantiehuizen

Huisindeling

Oppervlakte huis: 115 m2

Parterre
  • Parterre
  • Hal
  • Toilet
  • Woonkamer
  • TV
  • Stereo-installatie
  • Open keuken
  • Combimagnetron
  • Afwasmachine
  • Badkamer
  • Bad met douche
  • Wastafel
  • Berging
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
Op de 1e etage
  • Op de 1e etage
  • Slaapkamer
  • 1-pers. bed
  • Slaapkamer
  • 1-pers. bed
  • Slaapkamer
  • Stapelbed
  • Slaapkamer
  • 1-pers. bed
  • Badkamer
  • Douche
  • Toilet
Algemeen
  • Algemeen
  • Souterrain
  • Parking
  • Zwembad
  • Zandbak
  • Kinderbed
  • Kinderstoel
  • Kinderbox

Reviews

8.3 Dit huis heeft 17 reviews

reviews_man

Dhr Simpelaar

Verblijfsduur: 2023-05-01 - 2023-05-08

De woning zag er keurig uit, ruime kamer/keuken en van alle gemakken voorzien , keuken met ruim voldoende inventaris, wat fijn is als je met een groot gezin bent.

reviews_vrouw

Dhr Francoise

Verblijfsduur: 2022-11-28 - 2022-12-02

We hadden een goed verblijf. Het huis was prima maar 3 slaapkamers waren te klein. Het waren kinderkamers.

reviews_man

Dhr Noehren

Verblijfsduur: 2022-06-13 - 2022-06-20

Een aanrader voor gezinnen met huisdieren. Leuke speeltuinen en zwembad op het terrein. Graag weer...

reviews_man

Dhr Van der Hart

Verblijfsduur: 2021-08-27 - 2021-09-03

Vriendelijke medewerkers Fijn huisje Genoeg te doen in de omgeving

reviews_vrouw

Dhr Nijs

Verblijfsduur: 2021-08-06 - 2021-08-09

Mooi verzorgd park, huisjes goed ingericht, wel even wennen aan de schuine daken😀.

reviews_vrouw

Dhr De Bruijne

Verblijfsduur: 2021-07-19 - 2021-07-26

Wij hebben onze 100,00 euro nog niet teruggestort ,de borg ,wij hebben het huis netjes achtergelaten, 2 weken geleden ,waar blijft het geld, of de borg was meer. Graag snel wat meedoen. Alvast bedankt.

reviews_vrouw

Dhr Noordhoek

Verblijfsduur: 2021-06-25 - 2021-06-28

Van alle huisjes op het park lijkt dit wel minst goede, tal kikkers achter het huisje die de hele nacht een hard geluid maakte, de bedden lagen niet comfortabel, hekje om de tuin (kindervilla) terwijl we alleen met volwassenen zijn, bij het dicht doen van de wc vallen ze vanzelf in het slot en moet je hem met je nagel weer open doen , erg gehorig.. niet voor herhaling vatbaar helaas

reviews_vrouw

Dhr Theuns

Verblijfsduur: 2020-11-20 - 2020-11-27

Huisje was fantastisch ingedeeld Met alles wat je nodig hebt

reviews_vrouw

Mevr Conesa Llorente

Verblijfsduur: 2019-12-20 - 2019-12-23

Mooie nieuwe modern en groot huis, mooie omgeving vol natuur

reviews_vrouw

Mevr Peer

Verblijfsduur: 2017-08-25 - 2017-09-01

Mooi villa vakantiepark in Noord-Holland, geschikt voor gezinnen en familiefamilies ... hoewel de villa's ruim waren, was het niet schoon zoals verwacht, stoffige vloervloeren, geen muskietennet in het hoofdvenster, ook de kindervilla was net in de buurt van een schreeuw Roken dronken jongeren, die de hele nacht feesten. De supermarkt attent is meer een speelgoedwinkel, de fietshuurdiensten waren slecht, roestige fietsen, slechte fietswinkeldiensten, hoewel de prijzen goed zijn. De receptie was erg behulpzaam en beleefd.

reviews_vrouw

Mevr Burema

Verblijfsduur: 2016-10-28 - 2016-10-31

Goede eerste indruk. Ideaal voor gezinnen. Waren wel wat dingen die tegenvielen. Het traphekje stond alleen maar in de weg en de deuren klemden ontzettend.

reviews_vrouw

Mevr WESSELS

Verblijfsduur: 2013-07-22 - 2013-07-26

We gingen voor een midweek met 4 kleinkinderen en ze genoten, en dat is wat we leuk vonden!

reviews_vrouw

Mevr Van Houten

Verblijfsduur: 2013-04-29 - 2013-05-03

Met onze volwassen kinderen en ons eerste kleinkind op vakantie. Dat was echt genieten, we hebben op koninginnedag de vrijmarkt in Hoorn bezocht. Ook Volendam was erg mooi en hadden bovendien prachtig weer. Natuurlijk een dagje shoppen in Bataviastad. Zo kwam iedereen aan zijn trekken en hebben we allemaal genoten!

reviews_vrouw

Dhr Sleenhoff

Verblijfsduur: 2013-03-08 - 2013-03-19

We waren zeer blij met ons verblijf! De villa heeft alles wat je nodig hebt, en de tuin is een veilige haven voor kinderen, We hebben ook genoten van de nabijgelegen attracties, die iedereen vermaakten, Zou zeker overwegen om terug te komen!

reviews_man

Dhr Decraecker

Verblijfsduur: 2012-12-21 - 2012-12-28

We waren alleen op bepaalde momenten in het zwembad zonder surveillance.Quid als er problemen?

reviews_man

Dhr Hauwen

Verblijfsduur: 2012-10-12 - 2012-10-15

Goede Basis voor uitstapjes

reviews_vrouw

Mevr Vonk van Benschop

Verblijfsduur: 2012-09-28 - 2012-10-01

We zijn een lang weekend geweest en hebben erg genoten van de omgeving . Het personeel is super aardig.

Tips van de huiseigenaar

reviews_vrouw

Bezoekt u tijdens uw verblijf met uw kinderen en/of kleinkinderen “Het Sprookjeswonderland” in Enkhuizen, “Het Bakkerijmuseum”in Medemblik of maakt u een tocht met “De Stoomtram” waarbij u de steden Medemblik, Hoorn en Enkhuizen aan doet. Wilt u een dagje terug in de tijd is een bezoek aan het “Zuiderzeemuseum” in Enkhuizen aan te raden. Hier ziet u hoe de mensen leefden en kunt u een foto laten maken in klederdracht en als u geluk heeft mag u mee eten met een van de bewoners. Ook kunt u oa. een bezoek brengen aan de kapper, snoepwinkel en de drogist. Viert u met uw gezin vakantie op ons park dan zijn er diverse mogelijkheden zoals het dolfinarium in Hardewijk, De hollebolleboom in Tuitjehorn, Ballorig in Hoorn, de Vlindertuin in Waarland of u maakt een boottocht vanaf Enkhuizen naar Urk of Stavoren, een dagje Volendam is ook de moeite waard en natuurlijk de overdekte zwembaden in Enkhuizen en Hoorn. En voor de wat oudere kinderen Walibi Flevoland in Biddinghuizen. Wilt u shoppen dan is er in Lelystad een outlet centrum genaamd Batavia stad. Hier kun u naar harte lust winkelen bij alle bekende merken. Wilt u even bijkomen zijn er genoeg terrasjes waar u wat kunt eten en drinken. Wij hebben op basis van hiervan een arrangement samengesteld. Wilt u meer informatie hierover kunt u contact met ons opnemen. Verder zijn de steden Hoorn, Enkhuizen en Medemblik zeker een bezoek waard. Met de havens, winkels en restaurantjes. Tevens hebben de steden een VVV kantoor waar u voldoende informatie kunt verkrijgen. Bij de receptie van ons park zijn de magazines over Enkhuizen en Medemblik verkrijgbaar. Tevens vinden er in de maanden november en december allerlei sinterklaas activiteiten plaats in het Zuiderzeemuseum is er een pietendorp en bij de Stoomtram brengt de trein u naar de pakjesboot en daar komt sinterklaas langs en hij neemt voor de kinderen een cadeautje mee. Vlakbij het park vindt u 1619 gelegen aan de haven een restaurant waarbij u uitkijkt over het IJsselmeer. En iets verder gelegen vindt u Meijers dit is gesitueerd in een oude kerk. Arrangementen bij te boeken * Lekker Eten arrangement U kunt tijdens uw vakantie onbezorgd eten * Fiets en wandel arrangement 2 dagen fietshuur met routes en onderweg een kopje koffie/thee met iets lekkers * Shop arrangement U profiteert van extra voordeel u ontvangt een parkeerkaart, consumptie en een B-membercard * Tulpen arrangement U verblijft het tulpenhuis, dagkaart voor de Museumstoomtram en een rondleiding bij een tulpenbollenbedrijf. Te boeken in de maanden April en Mei, mede afhankelijk van het bollenseizoen. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen.

Vakantiepark Villavakantiepark IJsselhof

Het rustig gelegen Villavakantiepark IJsselhof is voorzien van vele faciliteiten, waaronder een overdekt zwembad. Het is een uitstekende uitvalsbasis voor het maken van uitstapjes.

Faciliteiten:

  • Overdekt zwembad
  • Bowlingbaan
  • Midgetgolf
  • Tennisbaan
  • Vissen
  • Paardrijden
  • Indoor speelruimte
  • Kinderboerderij
  • Recreatieteam
  • Speeltuin
  • Springkussen
  • Supermarkt
  • Solarium
  • Receptie
  • Wasgelegenheid
  • Internettoegang
  • Parkeerplaats
  • Restaurant
  • Bar
  • Snackbar
Alle beschikbare vakantiehuizen op dit park

In de omgeving

Centrum: 0.5 kilometer
Meer: 0.1 kilometer
Eetgelegenheid: 0.1 kilometer
Restaurants: 0.1 kilometer
Huiscode: VLS - 1319759