Bastenaken
Dit ruime vakantiehuis ligt in het rustige platteland van Noville en biedt comfortabel plaats aan maximaal 15 gasten. Ideaal voor grote gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie. Het huis beschikt over een sauna voor ultieme ontspanning en een grote speelkamer, zodat er binnen voor alle leeftijden volop vermaak is. De accommodatie ligt op ongeveer 12 km van het stadscentrum en is omgeven door weelderige bossen met gemarkeerde paden, ideaal voor wandel- en fietsliefhebbers. Geschiedenisliefhebbers zullen de ligging van het huis in het hart van de streek van de Slag om de Ardennen waarderen, waar talloze musea en monumenten een fascinerende kijk bieden op het verleden van de streek. Voor wie geïnteresseerd is in dagtochten is Luxemburg vlakbij, bekend om zijn kastelen en Romeinse architectuur. Lokale restaurants, op slechts 10 km afstand, bieden uitstekende mogelijkheden om te genieten van regionale culinaire specialiteiten. Voor uw gemak zijn de dagelijkse boodschappen en andere boodschappen gemakkelijk te vinden in dezelfde omgeving. Het huis beschikt ook over een eigen tuin met een barbecue, ideaal om buiten te eten. Op het terrein is parkeergelegenheid en een jeu de boulesbaan, met leuke activiteiten voor kinderen. Binnen is de speelkamer voorzien van tafelvoetbal, darten, biljart en diverse partyspellen, zodat iedereen zich kan vermaken.
Dit ruime vakantiehuis ligt in het rustige platteland van Noville en biedt comfortabel plaats aan maximaal 15 gasten. Ideaal voor grote gezinnen of groepen die op zoek zijn naar een ontspannen vakantie. Het huis beschikt over een sauna voor ultieme ontspanning en een grote speelkamer, zodat er binnen voor alle leeftijden volop vermaak is. De accommodatie ligt op ongeveer 12 km van het stadscentrum en is omgeven door weelderige bossen met gemarkeerde paden, ideaal voor wandel- en fietsliefhebbers. Geschiedenisliefhebbers zullen de ligging van het huis in het hart van de streek van de Slag om de Ardennen waarderen, waar talloze musea en monumenten een fascinerende kijk bieden op het verleden van de streek. Voor wie geïnteresseerd is in dagtochten is Luxemburg vlakbij, bekend om zijn kastelen en Romeinse architectuur. Lokale restaurants, op slechts 10 km afstand, bieden uitstekende mogelijkheden om te genieten van regionale culinaire specialiteiten. Voor uw gemak zijn de dagelijkse boodschappen en andere boodschappen gemakkelijk te vinden in dezelfde omgeving. Het huis beschikt ook over een eigen tuin met een barbecue, ideaal om buiten te eten. Op het terrein is parkeergelegenheid en een jeu de boulesbaan, met leuke activiteiten voor kinderen. Binnen is de speelkamer voorzien van tafelvoetbal, darten, biljart en diverse partyspellen, zodat iedereen zich kan vermaken.
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
In de tuin kunt u het verkeer horen
Dhr Van Bavel
Verblijfsduur: 2025-09-05 - 2025-09-12De voorgevel van deze vakantiewoning ligt maar enkele meters van een drukke en zeer slecht onderhouden rijweg met gaten en scheuren in , waardoor zeer veel lawaai door het snel rijdend verkeer. Veel last van vliegen en er was niets om ze te lijf te gaan. 1 Maal daar geweest en er zal geen 2de maal komen
Dhr Keulen
Verblijfsduur: 2025-07-11 - 2025-07-13Fijn huisje met een mooie grote tuin
Dhr Marck
Verblijfsduur: 2025-05-02 - 2025-05-04Wij hadden een fijn verblijf. Alles tip top in orde! Enkel de petanquebaan lag er niet onderhouden bij.
Dhr Nardi
Verblijfsduur: 2024-12-19 - 2024-12-26Deze plek is een pareltje! Rustig en ruim, met een heerlijke tuin voor de kinderen. We waardeerden de goed uitgeruste keuken en de comfortabele bedden enorm.
Dhr Høyland
Verblijfsduur: 2024-11-29 - 2024-12-11Ruim vakantiehuis met veel voorzieningen, de sauna was een perfecte aanvulling voor ontspanning
Dhr Huijsmans
Verblijfsduur: 2024-11-22 - 2024-11-24The road was indeed loud. But the overall experience was perfect! Beautiful spatial house and a very nice owner. He brought us a bag of wood immidiately when we asked him.
Dhr Oomkens
Verblijfsduur: 2024-05-16 - 2024-05-20Heel fijn huis, met alles wat je nodig hebt. De eigenaar communiceert snel en aardig. Geeft goede service. De speelzolder is erg fijn met een synthetische dag. Het huis is erg schoon en luxe. Het enige wat er aan ontbreekt is een tweede koelkast en insectenhorren voor de ramen, onmogelijk overbodige luxe zijn vanwege de hoeveelheid vliegen in de omgeving.
Dhr Vandeputte
Verblijfsduur: 2024-05-08 - 2024-05-13Prachtig huis met alle voorzieningen. Eenvoudig ontvangst met vriendelijke eigenaar. Aangepaste kamer voor mindervalide enkel spijtig dat er geen toilet in de badkamer was.
Dhr Evens
Verblijfsduur: 2024-05-03 - 2024-05-05Fijn weekend gehad in dit aangenaam en gezellig huisje. Voordeel is dat elke kamer een badkamer heeft.
Dhr Kristensen
Verblijfsduur: 2024-04-17 - 2024-04-28Schoon en comfortabel, en perfect voor gezinnen. We hadden alles wat we nodig hadden en de nabijgelegen wandelpaden waren een bonus. De gastheer was vriendelijk en zorgde ervoor dat we ons thuis voelden.
Dhr Wouters
Verblijfsduur: 2024-03-01 - 2024-03-03Heel goed huis met grote kamers & badkamers. Vriendelijke eigenaars!
Dhr Herrygers
Verblijfsduur: 2024-02-16 - 2024-02-18Nice modern and spacy house with comfortable room. We had a nice stad only the noise of the street and the badroomventilation can be better. The jam as gift was nice too. :-)
Dhr Mertens
Verblijfsduur: 2023-11-03 - 2023-11-05Zeer vriendelijke ontvangst en opvolging door de eigenaar - elke kamer heeft een badkamer wat super is als je met verschillende gezinnen komt - alleen de keuken zou iets groter mogen zijn, maar verder helemaal in orde - wij waren er in de winter, maar in de zomer zal het heerlijk vertoeven zijn op het terras met mooi zicht!
Dhr Schimmelpfennig
Verblijfsduur: 2023-10-27 - 2023-10-31Geweldig huis met mooi interieur en goede bedden
Dhr Boehme-Kalb
Verblijfsduur: 2023-08-23 - 2023-09-03We hebben een fantastische tijd gehad in dit chique vakantiehuis! De sauna was een hoogtepunt na onze lange wandelingen in de omliggende bossen. De speelkamer hield de kinderen urenlang bezig. Een echte aanrader voor grote gezinnen!
Dhr Seynaeve
Verblijfsduur: 2023-07-28 - 2023-08-04Huis is in orde, ruime slaapkamers met eigen badkamer. Echter is de gemeenschappelijke ruimte te klein voor het aantal personen en is 2 wc's te weinig voor zo een groep. De zolderetage biedt wat soelaas maar is niet afgesloten waardoor het opslaan als kinderen al slapen of verdeeld is. Los van dit is het huis heel gehorig door een drukke steenweg waar auto's van 's morgens tot 's avonds meer dan 70 km / u rijden. Ook de afzuiging van wc en badkamers zorgt voor veel lawaai in de andere kamers.
Dhr De Mey
Verblijfsduur: 2023-06-02 - 2023-06-04Vriendelijke en behulpzame eigenaar. Fantastisch huis, alles voorzien. Bijna elke slaapkamer zijn eigen badkamer. De drukke baan is reeds vermeld en stoorde niet echt. Beetje lastiger om te slapen , vooral aan de straatkant. Met oordoppen of zoiets prima op te lossen. Fantastisch verblijf gehad met onze vriendengroep (9 man). Speelruimte boven is top. Keuken ook van alles voorzien.
Dhr Zama
Verblijfsduur: 2023-05-18 - 2023-05-25We vonden het heerlijk om spelletjes te spelen en te barbecueën in de privétuin, ideaal voor familiebijeenkomsten!
Dhr Parkinson
Verblijfsduur: 2023-03-31 - 2023-04-14Dit vakantiehuis overtrof onze verwachtingen! Het interieur was prachtig ingericht en de sauna was een fantastische manier om te ontspannen. We waardeerden de aandacht voor detail en de netheid van het hele huis.
Dhr Simoni
Verblijfsduur: 2022-12-01 - 2022-12-11Esthetische en warme sfeer alom, de keuken heeft alles wat je nodig hebt om maaltijden te bereiden, en de privétuin is erg mooi, ik zou het aanraden voor grote groepen die willen ontspannen
Dhr Marën
Verblijfsduur: 2022-11-11 - 2022-11-18Mooie ruime woning. Het feit dat alle kamers een eigen hedendaagse badkamer hebben, is een groot pluspunt. Spijtig dat er in de kamer beneden een Dieselgeur hing. De woning is goed uigerust (tafelgril, af- en wasmachine, diepvries, ...). De woonruimte vonden we persoonlijk wat krap om z'n allen samen te zijn. De speelruimte boven was super leuk voor de kids. De sauna dan weer een luxe voor de ouderen. Wij hebben alvast erg genoten. (De gastheer was ook top. Reageert snel op berichten en is hulpvaardig.)
Dhr Goormans
Verblijfsduur: 2022-11-04 - 2022-11-06Huis lag vlak naast een drukke baan waar behoorlijk snel werd gereden. De keuken met eettafel was redelijk krap, toonde op de foto's veel ruimer. Het hout voor de kachel was niet aanwezig. De slaapkamers waren wel prima in orde, de meeste met eigen douche. Dus, prijs / kwaliteit vonden we het iets te duur.
Dhr Askåker
Verblijfsduur: 2022-10-21 - 2022-10-28We hebben genoten van ons verblijf, maar de locatie was voor onze smaak een beetje afgelegen. Hoewel het huis zelf comfortabel was en veel ruimte bood, moesten we veel rijden om activiteiten te vinden.
Dhr David
Verblijfsduur: 2022-09-23 - 2022-09-25Leuk huis met voldoende grote kamers. Leuk recreatiedeel op zolderverdieping! Een extra toilet zou leuk zijn. Mooie streek om te wandelen en ontspannen.
Dhr Christensen
Verblijfsduur: 2022-09-07 - 2022-09-16Wat een charmante plek! De speelkamer was een hit bij de kinderen en de ouders genoten van de rustige omgeving. Het was een geweldige uitvalsbasis om de geschiedenis van de Ardennen te ontdekken.
Dhr Jongsma
Verblijfsduur: 2022-08-05 - 2022-08-12Verblijf ( ongeving,uitzicht)boven verwachting, keurig schoon , vers bos bloemen in de hal. Wel veel last van vliegen door het ontbreken van horren. Prima ,snelle service ,na ontdekking dat we geen warm water hadden.
Dhr Borchert
Verblijfsduur: 2022-06-20 - 2022-07-02We hebben een fantastische tijd gehad! De combinatie van binnenspellen en de serene buitenruimte maakte het een perfecte plek voor zowel ontspanning als plezier. De sauna was een fijne extra!
Dhr Beijers
Verblijfsduur: 2022-05-20 - 2022-05-22Mooi locatie, lekker ruim en prima voor een groep volwassen. Genoeg te doen qua (sport) activiteiten in de omgeving en ook in de woning zelf Voldoende vermaak. Met goed weer echt fantastisch met een heerlijk uitzicht. Ligt aan een weg maar verder afgelegen en rustig.
Dhr Nuyts
Verblijfsduur: 2022-02-04 - 2022-02-06Fantastisch huis,alles goed in orde en ruimte genoeg voor 10 personen! Elke slaapkamer heeft een badkamer wat heel aangenaam en gemakkelijk is! Enkel de grote baan langs de deur en de voorbij razende auto's zijn jammer,maar dat weet je op voorhand.
Dhr Garcia Ferreres
Verblijfsduur: 2022-01-21 - 2022-02-03Een heerlijk verblijf op een rustige, landelijke locatie. De keuken had alles wat we nodig hadden om maaltijden te bereiden en de woonkamer was gezellig. Perfect voor een ontspannen weekendje weg met vrienden!
Dhr Vandeplassche
Verblijfsduur: 2021-08-27 - 2021-08-29Heel aangename ervaring. Ideaal huis om weg te gaan samen met vrienden of familie. Veel aanwezig zoals petanqueveld, vogelpiek, biljart,â¦
Dhr Van Eeckhoutte
Verblijfsduur: 2021-07-30 - 2021-08-06Fantastische vakantiewoning! Mooi en gerieflijk ingericht. De benedenverdieping met living keuken, slaapkamer met badkamer, toilet en grote terras zijn rolstoeltoegankelijk. Er zijn 7 ruime kamers met eigen badkamer, infraroodcabine en speelzolder. Een aanrader!!!
Dhr Mussa
Verblijfsduur: 2021-07-05 - 2021-07-17We hebben een fantastisch verblijf gehad in dit vakantiehuis in Noville! De ruime indeling was perfect voor onze familiereünie en bood comfortabel plaats aan ons alle 15. De sauna was een heerlijke plek om te ontspannen na lange wandelingen in de omliggende bossen. De speelkamer hield de kinderen urenlang bezig en we waren dol op de barbecueplek buiten voor het avondeten. De locatie is rustig en schilderachtig, waardoor je gemakkelijk kunt ontspannen en tot rust kunt komen. Een echte aanrader voor wie op zoek is naar een gezellig toevluchtsoord!
Dhr Bertrand
Verblijfsduur: 2021-05-28 - 2021-05-30Het uitzicht vanaf het terras is super ... Het huis voldoet aan de verwachtingen. Enig minpuntje? De kwaliteit van de jeu-de-boulesbaan. De eigenaar is voor ons beschikbaar en een leuke kleine aanraking bij onze aankomst ... Dank je wel.
Dhr Moran Rodriguez
Verblijfsduur: 2021-01-15 - 2021-01-23Ik vond de sauna echt geweldig! Super ontspannend na een lange dag, ideaal voor grote groepen.
Dhr S
Verblijfsduur: 2020-10-18 - 2020-10-25Zo schoon en stijlvol, het voelt als thuis! De speelhal hield iedereen bezig. Ik wou dat we langer hadden kunnen blijven. Op loopafstand van leuke restaurants. Zeker de moeite waard!
Dhr Ljunggren
Verblijfsduur: 2020-10-09 - 2020-10-21Deze plek is echt een sfeerbepaler! De sauna is een echte aanrader na een lange dag wandelen. En de speelkamer? Perfect voor epische momenten. Ik kan niet geloven hoeveel ruimte er is voor iedereen. Ik kom zeker terug!
Dhr Van Huyck
Verblijfsduur: 2020-07-03 - 2020-07-10Ruime woning , perfect in orde
Dhr Pirlet
Verblijfsduur: 2020-03-06 - 2020-03-08Prachtig welkom met een beetje aandacht voor de pasgetrouwden die we waren ...
Dhr Straten
Verblijfsduur: 2020-01-17 - 2020-01-19Een fantastisch weekend met onze vriendengroep in deze accommodatie gehad. Alles was netjes schoon bij aankomst. Keuken van alle gemakken voorzien. Woonkamer is wat aan de kleine kant (wel een gezellige âbarâ om aan te zitten), maar de grote zolder biedt genoeg ruimte voor ontspanning! Ideaal dat alle slaapkamers voorzien zijn van een eigen badkamer. Zoals in eerder recensies aangegeven ligt het huis aan een drukkere weg. Wij hebben hier geen last van gehad met slapen andere iets meer. Kortom leuke, nette accommodatie!
Mevr Vandevelde
Verblijfsduur: 2019-12-13 - 2019-12-15Geweldige accommodatie! Mooi gerenoveerde boerderij. Wel gelegen naast een weg waar ze voorbij razen, maar van geluid heb je binnen geen last. Los van de weg, waan je je een beetje alleen op de wereld. Er was geen reserve WC papier, dat had wel even vermeld mogen worden.
Dhr Vandenberghe
Verblijfsduur: 2019-11-15 - 2019-11-17Prima ontvangst door eigenaar, eigenlijk weinig uitleg te geven want alles is tip top in orde. Heel proper. Huis ligt langs drukke weg, dat wisten we en is ook geen probleem overdag. 'sNachts is het heel luidruchtig ... de auto's rijden heel snel en de kamers liggen aan de straatzijde. Al bij al enorm mooi weekend gehad !
Dhr Verstegen
Verblijfsduur: 2019-09-27 - 2019-09-29Prachtige omgeving en accommodatie
Mevr Dreesen
Verblijfsduur: 2019-09-06 - 2019-09-09Omgeving: nadeel gelegen aan een drukke baan Accommodatie: prima Wel een probleem om met gehandicapte zijn wc stoel ver genoeg over toilet te schuiven- toilet te dicht tegen de achtermuur bevestigd
Dhr Van de Bunt
Verblijfsduur: 2019-08-26 - 2019-08-30Aankomst was goed. Goed dat de coördinaten waren doorgegeven. Omgeving is mooi, dicht bij snelweg. Echter de drukke weg is soms wel vervelend, maar was wel aangegeven.
Dhr Woesthuis
Verblijfsduur: 2019-08-09 - 2019-08-16De ligging is aan een weg die af en toe druk kan zijn, maar binnen heb je er weinig last van. Het is een nieuw huis en van alle gemakken voorzien. Iedere kamer heeft zelfs een douche. Het biljard en de voetbaltafel waren van prima kwaliteit. Dat hebben we wel eens minder gehad. Er waren alleen veel vliegen, maar dat kwam waarschijnlijk door de tijd van het jaar en de vele weilanden in de buurt.
Dhr Poncin
Verblijfsduur: 2019-07-12 - 2019-07-19Mooi groot huisje zeer comfortabel (recent - 1 kamer met water per kamer) Warm welkom biljart, sauna, petanque, Ravel (fiets) in de buurt, wandelen, musea .... veel activiteiten.
Mevr Wouters
Verblijfsduur: 2019-06-28 - 2019-07-01Het huis is erg mooi met alle faciliteiten die nodig zijn voor een fijn verblijf. Ook het uitzicht was heel mooi! Het enige nadeel was de redelijk drukke weg naast het huis. Maar zelfs na een tijdje wende deze geluiden ook.
Dhr Van Hees
Verblijfsduur: 2019-05-17 - 2019-05-20Prachtig huisje. En heel mooi uitzicht
Mevr Klaas
Verblijfsduur: 2019-04-29 - 2019-05-06Een fijne ontvangst in een mooi huis met een magere omgeving
Dhr Frederickx
Verblijfsduur: 2019-04-26 - 2019-04-28Zeer mooi en gezellig huisje.. Het terras heeft een prachtig zicht. Enigste min puntje is de drukke baan waar naast het huisje gelegen is, al heeft dat ons niet zo hard gestoord !
Mevr Van Gansen
Verblijfsduur: 2019-04-12 - 2019-04-14De accommodatie was prima. Vriendelijke ontvangst, kraaknet met alle nodige voorzieningen. Zelfs meer dan dat er op beschrijving staat. Zoals gourmetstellen, petanqueballen etc... Omgeving heel mooi. Zeker ook goede uitvalsbasis om naar andere plaatsen uitstappen te doen.
Mevr Van Bever
Verblijfsduur: 2019-04-01 - 2019-04-05Alles goed verlopen. Goede accommodatie ( miss een extra wc zou handig zijn)
Dhr Vanspauwen
Verblijfsduur: 2019-03-29 - 2019-03-31Zeer goed! Gelegen aan een drukke baan, maar geen last van.
Dhr Gigot
Verblijfsduur: 2019-04-05 - 2019-04-08We kwamen rond 16.00 uur aan en de eigenaar verwelkomde me sympathiek ... Het huis is ruim en zeer schoon ... Er is alles wat je nodig hebt om een heerlijk verblijf in deze regio door te brengen ... Het rapport overall is zeer positief ... Als we willen kibbelen, zijn er slechts twee toiletten die een beetje eerlijk kunnen zijn, maar het is een detail ...
Mevr Terband
Verblijfsduur: 2019-03-15 - 2019-03-17Ontzettend fijn weekend gehad. Groot huis, niets ontbrak. Mooie omgeving, mooi uitzicht. Ook de verhuurder was erg prettig.
Mevr Witte
Verblijfsduur: 2019-03-06 - 2019-03-08Een super net huis en een hele vriendelijke verhuurder!
Mevr ROSELAER
Verblijfsduur: 2019-03-08 - 2019-03-10Een geweldig verblijf! Het huis is mooi, smaakvol ingericht en goed uitgerust, de buitenkant is ook top. We komen terug
Dhr Beumer
Verblijfsduur: 2019-02-21 - 2019-02-25Prima accommodatie. Keurige kamers. Verrassend ruim. Elke kamer een eigen douche en wastafel. Top! Keuken prima ingericht met voldoende apparatuur. We hebben genoten -)
Dhr Rosseels
Verblijfsduur: 2019-02-04 - 2019-02-06Zeer mooie accommodatie! Speelkamer en kamers met eigen badkamer.
Dhr Vandebotermet
Verblijfsduur: 2019-01-25 - 2019-01-27Zeer mooie goed gelegen accommodatie, mooie wandelingen in de buurt en volledig afgelegen van andere woningen. Goede vriendelijke ontvangst en correcte man! Een absolute aanrader voor een rustig weekendje Ardennen.
Dhr De Boeck
Verblijfsduur: 2019-01-23 - 2019-01-25Over heel de lijn super !!!!
Mevr Van doorn
Verblijfsduur: 2019-01-04 - 2019-01-06Sleuteloverdracht prima in orde, na afloop was de eigenaar er ook binnen 10 minuten om af te sluiten. Ligging van het huis aan de weg is niet zo sfeervol, maar de omgeving is mooi genoeg. Huis is van alle comfort voorzien, goede keuken, slaapkamers met eigen badkamers en mooie sauna. huis is schoon en ruim.
Mevr Collier
Verblijfsduur: 2018-12-14 - 2018-12-16Huis is in nieuwstaat en goed geïsoleerd. Alle comfort is aanwezig. Boven bevindt zich een speelzaal met biljart, kicker en 2de televisieruimte.
Dhr Spanhaak
Verblijfsduur: 2018-10-19 - 2018-10-26Zeer mooi huis, met smaak en toch praktisch ingericht met kwaliteits-meubilair. Leuke welkomsattentie van de verhuurder.
Mevr Hermans
Verblijfsduur: 2018-09-21 - 2018-09-28De aankomst was net als bij veel villaâs tussen 16.00-18.00. Er was niemand dus hebben we gebeld. Lastig dat de eigenaar geen andere taal als Frans spreekt. Maar uiteidelijk kreeg ik duidelijk gemaakt dat we de sleutel wilde. Het huis is geweldig, netjes, fijne ruimtes en alles wat je nodig hebt is aanwezig. Enige wat jammer is, is de weg precies naast het huis en de autoâs die er hard langs rijden. En dat hoor je in de nacht. Maar wel veilig voor de kinderen omdat er een hek omheen staat. De omgeving is mooi, bossen en Stad dichtbij en ook vlak bij Luxemburg. We hebben genoten
Mevr Havermans
Verblijfsduur: 2018-07-20 - 2018-07-27Prachtige villa. Alles is voorzien om met je vrienden en kinderen een fijne vakantie te hebben. Huis is enorm groot met veel en grote kamers. Aangenaam terras en grote tuin. Het enige wat wat minder is is dat de villa net naast een drukke baan ligt.