Beauraing
Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en is geschikt voor 6 personen, ideaal voor gezinnen met kinderen. Het ligt in Beauraing, in de Ardennen.
Het huis staat op 250 m hoogte, in een prachtig landschap. Je kunt een bezoek brengen aan Dinant, Han-sur-Lesse en Rochefort. In de omgeving kun je prachtige wandelingen maken in het bos en genieten van de rust. De dichtstbijzijnde restaurants zijn op 5 km afstand.
Op het privéterras kun je relaxen in de buitenlucht en genieten van het prachtige uitzicht. De slaapkamers bevinden zich op de 1e en 2e verdieping. De slaapkamer op de 2e verdieping is te bereiken via een steile trap. Voor de kinderen zijn er schommels op het terrein. Er is ook WiFi in het huis en er is maximaal 1 huisdier toegestaan.
Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en is geschikt voor 6 personen, ideaal voor gezinnen met kinderen. Het ligt in Beauraing, in de Ardennen.
Het huis staat op 250 m hoogte, in een prachtig landschap. Je kunt een bezoek brengen aan Dinant, Han-sur-Lesse en Rochefort. In de omgeving kun je prachtige wandelingen maken in het bos en genieten van de rust. De dichtstbijzijnde restaurants zijn op 5 km afstand.
Op het privéterras kun je relaxen in de buitenlucht en genieten van het prachtige uitzicht. De slaapkamers bevinden zich op de 1e en 2e verdieping. De slaapkamer op de 2e verdieping is te bereiken via een steile trap. Voor de kinderen zijn er schommels op het terrein. Er is ook WiFi in het huis en er is maximaal 1 huisdier toegestaan.
Dhr Rijmen
Verblijfsduur: 2022-05-20 - 2022-06-03Een typisch Ardens huisje. Zeer mooie omgeving met veel wandelmogelijkheden. Huisje is niet Grand chique maar heeft alle benodigdheden die nodig zijn. Ideaal voor mensen met een hond. Komen zeker nog eens terug.
Mevr Peeters
Verblijfsduur: 2021-09-17 - 2021-09-24Heerlijk huisje, smaakvol ingericht, fantastisch uitzicht van op het terras.
Mevr Van Vugt
Verblijfsduur: 2021-08-13 - 2021-08-20Zeer attente hosts, een met aandacht ingericht huis en een heerlijke tuin/terras met fijn uitzicht.
Mevr Philippart
Verblijfsduur: 2021-06-11 - 2021-06-13Zeer aangenaam huisje in overeenstemming met de foto's en de beschrijving. Exterieur met uitzonderlijk uitzicht!
Dhr Jansen
Verblijfsduur: 2020-11-06 - 2020-11-08Heel mooi en gezellig huis, met een prachtig uitzicht vanaf het grote terras
Dhr Mestdagh
Verblijfsduur: 2019-09-02 - 2019-09-06Zeer goed de ontvangst was uitstekend
Dhr Stout
Verblijfsduur: 2019-05-10 - 2019-05-17Aankomst was goed. Wij vinden de accommodatie voor maximaal 4 personen het terras is prachtig met mooi uitzicht, de omgeving is heel mooi
Dhr Carpentier
Verblijfsduur: 2018-11-16 - 2018-11-18Wij hebben genoten van het gezellige, authentieke huisje waar alles aanwezig is om zonder zorgen een vakantie door te brengen. Supervriendelijke en gastvrije ontvangst, een hele hoop tips voor wandelingen, bezoeken, winkels, enz... inclusief. Half november en schitterend weer waardoor we zelfs 's middags buiten op het zonovergoten terras konden eten, met een subliem uitzicht! En 's avonds gezellig genieten van de warmte van de houtkachel. Het enige minpuntje geen al te goeie matrassen.
Mevr Kolkman
Verblijfsduur: 2018-09-21 - 2018-09-28Wij hebben een prachtige week gehad. Het huisje was klein en gezellig alles zat er op en eraan. De ontvangst was heel goed wij waren wat eerder en konden het huisje in. De omgeving is prachtig mooi vooral als je on de morgen met een kop koffie op het terras zit en de zon ziet op komen. We hebben veel genoten van de mooie wandelingen en we zijn ook met de auto wezen rijden naar plaatsten waar we anders niet naar toe zouden gaan. Veel uitgangs mogelijkheden. Wij hebben het top gehad en wilde niet weg. We voelde ons echt thuis. Enige nadeeltje was de drukke weg voor het huis....
Dhr Treffers
Verblijfsduur: 2017-10-16 - 2017-10-20Bij aankomst bleek het huis direct aan we weg te liggen. Op de fotoâs is hiervan niets te zien. Het vaak zware verkeer raast met flinke snelheid op nog geen 3 meter langs de voordeur. Geen ideale situatie om met de kinderen of de hond te wandelen. Het huis is aan de kleine kant. Opvallend is dat in elke ruimte aanwijzingen hangen wat te doen en wat vooral niet te doen. Deomgeving is mooi en het uitzicht vanaf de veranda over de weilanden is geweldig.
Dhr Van Ooijen
Verblijfsduur: 2017-06-09 - 2017-06-23Leuk ontvangst door de eigenaar Leuk huis op een mooie plek
Dhr Jeths
Verblijfsduur: 2017-05-12 - 2017-05-19De reis verliep soepel en de aankomst was in 1 woord fantastisch! Mooie omgeving, sfeervol huisje en een vriendelijke gastheer die is ontving. Het huisje is klein, maar groot genoeg en voorzien van alle hedendaagse gemakken. De omgeving is heel erg mooi en het uitzicht vanaf de veranda is ontzettend gaaf. Alles ligt op prima reisafstand waardoor. De plafond hoogte is wat laag voor ons als lange Nederlanders, maar dat stoorde niet! Wij hebben erg genoten.
Mevr Kersbergen
Verblijfsduur: 2016-08-29 - 2016-09-02Aankomst ws heel goed. Heel vriendelijk en netjes ontvangen. Vriendelijke huiseigenaars
Dhr Doyen
Verblijfsduur: 2017-01-27 - 2017-01-29Super leuk huisje, pracht weekend )
Mevr Hoogwater
Verblijfsduur: 2015-09-04 - 2015-09-11Prettig huisje in een gehucht. Ruime achtertuin met speelhuisje voor de kinderen en mooi uitzicht over de weilanden. In de omgeving genoeg mooie plekken voor dagtochten. De eigebaar doet erg best en reageert snel bij vragen. Twee aandachtspunten... het is een traditioneel huisje dat daardoor heel charmant is, maar ook de oorspronkelijke lage plafonds heeft. Bukken dus! Ook zit er een trap in de huiskamer dus met kruipende kinderen is dat opletten.