
Treffen bei Villach Karinthië, Oostenrijk
- 7
- 1
- 2
- Nee
Op de bekende Gerlitzen, ligt op 1650 meter hoogte, midden in het prachtige lariksbos Almhaus Florian. Geniet hier van een unieke natuurbeleving. Door de prachtige ligging met een werkelijk adembenemend panoramazicht over Karinthië, Slovenië en Italië is het een vakantiebestemming bij uitstek. De prachtige omgeving met een overvloed aan planten en bomen nodigen uit voor een heerlijke wandeling. Uiteraard kun je ook genieten van de Ossiachersee waar je gratis toegang tot hebt. (deze is bereikbaar met de auto, maar ook met de kabelbaan) De laatste 800 meter van de toegangsweg (een verharde bergweg van ongeveer 14 km) is onverhard. Op de 1e etage is je ruime vakantiewoning gelegen welke beschikt over een prachtig balkon en balkonmeubelen. Alle vakantiewoningen zijn gezellig en met veel hout ingericht. De tuin, voorzien van BBQ en tuinmeubelen, is voor gemeenschappelijk gebruik. De toegangsweg naar Almhuis Florian gaat via een tolweg. Bij de tolpoort kunt u een tolticket nemen, welke bij aankomst wordt omgewisseld voor een gratis ticket welke geldig is gedurende je verblijf.
Kosten voor het opladen van elektrische of hybride auto’s (indien mogelijk) zijn altijd naar verbruik en worden apart berekend
130.000+ vakantiehuizen
in 37 landen
Laagste prijsgarantie
(geen boekingskosten)
Vakantiewoningen van
gerenommeerde aanbieders
Persoonlijke klantenservice
(direct iemand aan de lijn)
100.000+ geverifieerde
reviews
All-in huursommen
(geen verassingen achteraf)
Bel 085 - 2738441 voor onze klantenservice.
Of stel je vraag via ons contactformulier.
Ms Cammeraat
Wij hebben met ons gezin (ouders met 7 kids) een fijne vakantie gehad in huis Florian. eigenaars zijn heel vriendelijk en denken mee als er een aanpassing nodig is hier en daar. Het huisje was schoon en netjes, het uitzicht is magnefiek bij helder weer! de eerste week was het vaak een kleine wereld omdat we in of boven de wolken woonden! de weg naar het huis toe is de laatste 1,5 km ronduit een crime voor je auto! steil en vol kuilen en greppels. wij hebben het fijn gehad, ondanks dat het 10 km rijden naar het dal is!
Ms Cammeraat - 2015-07-25