Villaspot.nl maakt gebruik van cookies. Verberg deze melding

Verstuur naar een vriend

+

Verstuur naar een vriend

+

Bijna klaar...

We moeten jouw emailadres nog bevestigen. Daarom hebben wij jou zojuist een email gestuurd. Klik op de link in dat bericht om het aanmeldproces te voltooien.

Terug naar website
Blog
Favorieten (0)

Favorieten (0)

  • U heeft nog geen favorieten geselecteerd.

085 - 2738441

Omschrijving

Dit comfortabele en goed uitgeruste vakantiehuis beschikt over een prachtig prive zwembad en een prachtig terras met uitzicht op de tuin met barbecue: ideaal voor een maaltijd met het gezin of met vrienden. U bent hier op 15 km van het middeleeuwse Gourdon met zijn smalle straatjes, vakwerkhuizen en een kasteel, dat hoog op een heuvel staat en haar bezoekers een prachtig uitzicht geeft op de valleien van de Perigord. Profiteer van de vele activiteiten die de regio te bieden heeft, zoals fietsen, wandelen, paardrijden, klimmen, zwemmen in de meren, ens een bezoek aan de prehistorische grotten van Cougnac.

Juist daarom kiest u voor Villaspot!

  • 130.000+ vakantiehuizen
    in 37 landen

  • Persoonlijke klantenservice (direct iemand aan de lijn)

  • Laagste prijsgarantie
    (geen boekingskosten)

  • 100.000+ geverifieerde
    reviews

  • Vakantiewoningen van
    gerenommeerde aanbieders

  • All-in huursommen
    (geen verassingen achteraf)

Selecteer hierboven een datum.

Prijs incl:Selecteer een datum.

Nu boeken!
  • Partner is aangesloten bij:

Extra kosten en services

Inclusief:

01-01-2016 t/m 31-12-2016
Energieverbruik
Eindschoonmaak
Linnengoed (eerste set)
01-01-2017 t/m 31-12-2017
Energieverbruik
Eindschoonmaak
Linnengoed (eerste set)

Verplicht:

Geen.

Geen.

Optioneel:

Geen.

Geen.

0 ingevulde enquettes

Indeling

  • Algemeen
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Garage of parkeerplaats
  • DVD-speler
  • Koelkast
  • Huisdiervrije uitvoering mogelijk
  • WiFi beschikbaar
  • Buiten zwembad
  • Keuken(tje) met water
  • Magnetron
  • Barbecue
  • (extra) Kinderbedden: 1
  • (extra) Kinderstoelen: 1
  • Binnenshuis
  • Televisie
  • Wasmachine
  • Slaapkamers: 3
  • Badkamers: 2
  • Buitenshuis
  • Tuin
  • Tuinmeubilair

  Toon grote kaart

Omgeving - Ginouillac, Lot-et-Garonne

Geen omschrijving gevonden.

Omgeving in de buurt van het vakantiehuis

  • Stad: 15 kilometer
  • Restaurants: 10 kilometer