Villaspot.nl maakt gebruik van cookies. Verberg deze melding

Verstuur naar een vriend

+

Verstuur naar een vriend

+

Bijna klaar...

We moeten jouw emailadres nog bevestigen. Daarom hebben wij jou zojuist een email gestuurd. Klik op de link in dat bericht om het aanmeldproces te voltooien.

Terug naar website
Blog
Favorieten (0)

Favorieten (0)

  • U heeft nog geen favorieten geselecteerd.

085 - 2738441

Omschrijving

Dit vakantiehuis bevindt zich aan de rand van Cardaillac, een charmant dorpje in de Lot-vallei. Het naburige huis is de FML063. Het vakantiehuis beschikt over een zwembad en een terras met prachtig uitzicht op het omliggende gebied. De regio, die wordt gekenmerkt door grotten, rivieren, watervallen, heuvels en bossen, nodigt u uit om op verkenningspad te gaan. Naast al deze natuurlijke schatten van de regio, wachten ook heel wat charmante dorpjes op uw bezoek. Wandel door Figeac (8 km), dat veel van zijn middeleeuwse charme heeft weten te behouden. U kunt ook een bezoek brengen aan het Champollion Museum. De taalkundige die geboren is in Figeac heeft de basis gelegd van de Egyptologie. Rocamadour en Saint-Cirq-Lapopie zijn een bezoekje waard.

Juist daarom kiest u voor Villaspot!

  • 130.000+ vakantiehuizen
    in 37 landen

  • Persoonlijke klantenservice (direct iemand aan de lijn)

  • Laagste prijsgarantie
    (geen boekingskosten)

  • 100.000+ geverifieerde
    reviews

  • Vakantiewoningen van
    gerenommeerde aanbieders

  • All-in huursommen
    (geen verassingen achteraf)

Beschikbaarheid en prijzen

Beschikbare aankomstdatum
Volgende 3 maanden > < Vorige 3 maanden

<

>

Selecteer hierboven een datum.

Prijs incl:Selecteer een datum.

Nu boeken!
  • Partner is aangesloten bij:

Extra kosten en services

Inclusief:

01-01-2017 t/m 31-12-2017
Parkeerplaats
Toeristenbelasting
Energieverbruik
Eindschoonmaak
Linnengoed (eerste set)
07-01-2017 t/m 31-12-2018
Internet
01-01-2018 t/m 31-12-2018
Linnengoed (eerste set)
Eindschoonmaak
Energieverbruik
Parkeerplaats
Toeristenbelasting

Verplicht:

Geen.

Geen.

Optioneel:

Geen.

Geen.

0 ingevulde enquettes

Indeling

  • Algemeen
  • Bouwjaar: 2006
  • (extra) Kinderstoelen: 1
  • (extra) Kinderbedden: 1
  • Perceeloppervlakte (m2): 2000
  • Tafeltennis
  • Vaatwasmachine
  • DVD-speler
  • Stofzuiger
  • Huisdieren toegestaan
  • Koffiezetapparaat
  • WiFi beschikbaar
  • Fornuis
  • Koelkast
  • property_K04
  • Huis is niet geschikt voor jeugdgroepen
  • property_T11
  • Magnetron
  • Niet roken
  • Garage of parkeerplaats
  • Tuin
  • Tuinmeubilair
  • Barbecue
  • Buiten zwembad
  • Binnenshuis
  • Slaapkamers: 3
  • Woonoppervlakte (m2): 145
  • Badkamers: 2
  • Televisie
  • Wasdroger
  • Wasmachine
  • Buitenshuis
  • Tuin
  • Tuinmeubilair

  Toon grote kaart

Omgeving - Cardaillac, Lot-et-Garonne

Geen omschrijving gevonden.

Omgeving in de buurt van het vakantiehuis

  • Inkopen: 0.05 kilometer
  • Stad: 8 kilometer
  • Vissen: 8 kilometer
  • Restaurants: 0.6 kilometer
  • Zwemmen: 8 kilometer